Amaç ve Hedefler


En üstün hizmetin insana yapılan hizmet olduğuna inanan Özel ŞAR Hastanesi , hastane olmanın çok ötesinde hastasına ev ortamının rahatlığını aratmayacak bir yakınlık göstermeyi amaçlar.Amacımız hastanemizi bölgemizin en güzel en kaliteli hizmeti veren hastanesi yapmak, bölgemizde en iyi sağlık sistemine sahip hastane olmaktır.
Çağdaş yönetim sistemi ,tıbbi uygulamaları ve teknolojisi ile örnek gösterilen , toplumun ve hastalarımızın tüm sağlık gereksinimlerini karşılayan ve bu özellikleri ile öncelikli tercih edilen bir sağlık kuruluşu olmayı hedefliyoruz.
Öncelikli hedefimiz kâr amacı güderek hastadan para kazanmak değil , insanlarımıza kaliteli sağlık hizmeti sunarak onların memnuniyetini sağlamaktır. Hastanemiz , üstlendiği misyon gereği ücret politikasınıda bu ilkeye göre belirlemiştir.


Kalite Politikamız


Hastalarımıza en kısa zamanda , en doğru teşhis ile en uygun tedavi yöntemlerini kullanarak , güler yüzlü ve temiz bir ortamda , yüksek teknolojimiz ve bilimselliğimizle ,yasalar ve mevzuatlar doğrultusunda en iyi sağlik hizmetini vermek.


Misyon Vizyon


Misyonumuz

Sağlık hizmetinde mükemmelliğe ulaşmak.Hastalarımızın , kendilerini evlerinde hissedeceği rahat ortamı sağlamak , tüm sağlık sorunlarını giderirken ; bilgi veren ve sorunlara tıbbi , sosyal ve etik olarak çözüm sunan bir sistem oluşturmak.
Hizmet kalitemizi arttırmak için sürekli bir çaba içinde olmak.Hastane çalışanlarına ,sürekli eğitim verilmesini teşvik etmek ve kalite güvencesini korumak.Tüm hastane çalışanları ve hastalarımız için ölçülebilir kriterleri olan iyileştirici tedbirler almak.

Vizyonumuz

Özel Şar Hospital sunduğu sağlık hizmeti ile hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini en üst düzeyde tutmak; ekibi, altyapısı ve ileri teknolojiyi uzman kadrosu ile birleştirip örnek bir sağlık kuruluşu olmayı hedeflemektir


Yönetim Kadrosu


Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Ali RAZIOĞLU
Hastane Başhekimi         : Opr. Dr. Turgay HASANOĞLU
Hastane Müdürü              : Şaban SEMİZ

Bültenlerİmİze Üye Olun

Güncel Haberlerimizi ve duyurularımızı mail olarak almak istiyorsanız, mail adresinizi girerek abone olabilirsiniz.